KONST / Litografier / Färglitografi 15618327
nr 1561 8327
Li Hertzman-Ericson
(1933-2017), Sverige
Signerad, numrerad 3/37. Färglitografi, bildmått: 29x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x63 cm
Li Hertzman-Ericson, svensk bildkonstnär född 1933, död 2017.
Utrop:
500 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:31:57
Li Hertzman-Ericson
Läs mer om Li Hertzman-Ericson